Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Vonage-aanbod Nexmo beschikbaar in KPN Api Store

15 oktober 2018 - 14:07ActueelCloud & InfrastructuurKPN
Cees Visser

KPN haalt voor het gebruik van het Vonage API-aanbod Nexmo de banden met Vonage aan. Na een proefperiode, waarin een selectie Nexmo-producten onderdeel uitmaakte van de Api Store van KPN, gaat nu het volledige portfolio van Nexmo-cloudcommunicatiediensten over naar de genoemde store.

Het aanbod bestaat uit hoogwaardige communicatie-api’s voor bijvoorbeeld berichten, spraak en authenticatie die bedrijven voor het verbeteren van hun software onmiddellijk ter beschikking staat.

Nexmo noemt als voorbeeld sms-waarschuwingssystemen voor smart home, tweefactor-authenticatie ter bescherming tegen fraude en embedded video, zodat een patiënt via videochat met een arts kan communiceren voor evaluatie, diagnose en behandeling.

Via de Api Store biedt KPN ontwikkelaars, innovators en producteigenaren toegang tot bouwstenen om hun eigen proposities te bouwen en te verrijken, zegt Anuschka Diderich, api-teamleider KPN New Business.

Belangrijkste aandachtsgebieden binnen KPN’s onestopshop voor api-ontwikkelaars zijn communicatie, authenticatie en beveiliging.

Meer over

API

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Online Webinar: van inzicht naar actie...

    AI verandert cybersecurity in razend tempo. Niet alleen aan de kant van de aanvallers, maar ook bij de verdedigers. In...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Microsoft opent officieel Azure Belgium Central met drie datacenters

    Vlag Europese Unie
    Governance & Privacy

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    Cloud & Infrastructuur

    Cio-platforms: maak ruim baan voor Europese leveranciers

    Cloud & Infrastructuur

    Kyndryl lijft Solvinity in

    Governance & Privacy

    ICC vervangt Microsoft-werkplekken en gaat voor soevereiniteit

    Cloud & Infrastructuur

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs