Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
SAP

SAP komt met nieuwe intelligente clouddiensten

10 mei 2019 - 07:45ActueelCloud & InfrastructuurSAP
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

SAP brengt nieuwe intelligente clouddiensten en -oplossingen uit. Organisaties kunnen daarmee hun processen stroomlijnen en toewerken naar een intelligent enterprise-omgeving. SAP deed de aankondigingen tijdens Sapphire Now, het jaarlijkse SAP-congres.

Met de nieuwe SAP HANA Cloud Services hebben gebruikers één enkele gateway naar databases van elke omvang. Dit moet een antwoord bieden op de uitdagingen binnen gedistribueerde datalandschappen. De oplossing is geschikt voor het aanleggen van ‘datalakes’, zodat door SAP HANA beheerde dataverzamelingen onbeperkt in omvang kunnen groeien. Ook on-premise gebruikers van SAP HANA kunnen profiteren van de nieuwe clouddiensten, omdat ze flexibel capaciteit kunnen toevoegen als dat nodig is.

Tegelijk ontwikkelt SAP Cloud zich verder tot een platform om SAP-applicaties eenvoudig uit te breiden en te integreren. SAP HANA Cloud Services en SAP Cloud Platform bieden klanten toegang tot alle SAP- en externe applicatiegegevens. Dat vermindert dubbele gegevens en verschaft één enkel punt voor beveiliging en governance. Bovendien kunnen zo ook analytics- en machine learning-technieken op de bedrijfsprocessen worden losgelaten.

De eerste nieuwe oplossing die is ontwikkeld met behulp van SAP Cloud Services is SAP Data Warehouse Cloud, voor de opslag van heterogene data die zo altijd beschikbaar voor alle mogelijke gebruiksscenario’s. Een tweede is documentenbeheer met OpenText, een dienst voor Document Management as a Service.

Op Sapphire Now kondigde SAP ook updates aan voor Leonardo, onder meer nieuwe diensten die processen automatiseren via softwarematige robots, een end-to-end lifecycle-oplossing voor data en machine learning en uitgebreide interoperabiliteit met Amazon Web Services-IoT.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

SAP komt met zakelijke apps voor iOS en Mac

ActueelCarrière

Christel Verhoye krijgt topjob bij SAP

ActueelCloud & Infrastructuur

SAP-blockchain toont viseter herkomst en productie

Handen
ActueelInnovatie & Transformatie

Intel sluit structureel partnership met SAP

SAP
ActueelCloud & Infrastructuur

‘SAP-klanten nog niet overtuigd van S/4HANA’

OpinieInnovatie & Transformatie

Het roer moet om: bepaal eerst technische basis

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs