Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

Konica Minolta in zee met documentspecialist Youston

28 juni 2018 - 11:24ActueelData & AIKonica Minolta
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Konica Minolta kondigt een samenwerking met het Belgische IT-bedrijf Youston aan. Met dit partnership breidt Konica Minolta zijn it-dienstaanbod uit met backlog scanning, documentarchivering op lange termijn en contentextractie.

Youston is gespecialiseerd in het opslaan en toegankelijk maken van papieren archieven en in het digitaliseren van informatie. Op die manier moet waardevolle bedrijfsinformatie makkelijk bereikbaar en bruikbaar worden. Met het partnership voegt Konica Minolta backlog scanning en documentarchivering toe aan zijn portfolios Document Management Scanning en Enterprise Content Management. Belgische en Nederlandse klanten krijgen zo toegang tot een volledige documentcyclus, van productie tot archivering.  

‘Voortaan stellen Konica Minolta en Youston elkaars diensten voor aan kun klanten om hen een totaalaanbod aan te bieden’, zegt Xavier Biermez, Managing Director Konica Minolta België en Nederland. ‘Door hun kennis en expertise is Youston een uitstekende aanvulling en ondersteuning op de bestaande activiteiten van Konica Minolta. We kijken ernaar uit om op een hechte manier samen te werken en samen de toekomst tegemoet te gaan.’

Ook Youston is tevreden met de samenwerking. ‘We vullen elkaar perfect aan’, stelt Pieter Vansynghel, ceo van Youston. ‘De unieke totaaloplossingen die we samen aan ondernemingen kunnen bieden zorgen voor een kostenverlaging en een efficiëntieverhoging, zodat elke onderneming en overheid zich kan focussen op haar core business.’

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Overeenkomst handen schudden deal
ActueelInnovatie & Transformatie

Konica Minolta neemt Belgische Aurelium over

cameralens
ActueelInnovatie & Transformatie

Konica Minolta stopt anderhalf miljoen in Mobotix

ActueelWerkplek & Beheer

Youston in zee met verzekeraar Ethias

Verhuizen
ActueelWerkplek & Beheer

Konica Minolta verhuist naar multifunctioneel kantoor

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs