Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Rubrik haalt 261 miljoen dollar op

15 januari 2019 - 15:24ActueelCloud & InfrastructuurRubrik
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Amerikaanse Rubrik, gespecialiseerd in clouddata-management, heeft in een nieuwe financieringsronde 261 miljoen vers kapitaal opgehaald. Naast bestaande investeerders Lightspeed Venture Partners, Greylock Partners, Khosla Ventures en IVP treedt ook Bain Capital tot de kapitaalverschaffers toe.

De nieuwe kapitaalronde waardeert Rubrik op 3,3 miljard dollar. In totaal heeft het bedrijf nu ruim 550 miljoen dollar aan investeringen verzameld. Rubrik zal de nieuwe financiering gebruiken voor algemene bedrijfsdoeleinden, toekomstige innovatie en de lancering van nieuwe producten in 2019. Deze zullen inspelen op de overgang van ondernemingen naar de publieke cloud en de sterke toename van data. Rubrik zal ook de investering in go-to-market activiteiten uitbreiden met de partners van het bedrijf, onder meer Microsoft, Cisco, AWS en SAP.

‘Onze vorige fondsenwerving in 2017 was gericht op wereldwijde expansie en het vergroten van ons bereik in de zakelijke markt. Met duizenden klanten over de hele wereld, goede klanttevredenheidscijfers en talloze awards, hebben we klanten die ons vragen om nieuwe uitdagingen op te lossen’, zegt Bipul Sinha, medeoprichter en ceo van Rubrik. ‘Dit nieuwe kapitaal zal naar onze verwachting de introductie van nieuwe producten in 2019 versnellen, de uitdagingen van klanten oplossen en onze strategische voetafdruk in de enterprise-wereld aanzienlijk vergroten.’

Rubrik heeft meer dan 1400 werknemers wereldwijd op drie locaties in de VS en locaties in Ierland, Nederland, India en Japan.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelData & AI

Rubrik strikt oud-Cisco-topman Chambers

ciso Rubrik
ActueelCarrière

Rinki Sethi nieuwe ciso van Rubrik

ActueelInnovatie & Transformatie

Rubrik lanceert open source community Rubrik Build

ActueelData & AI

Rubrik lanceert tech-partnerprogramma

ActueelData & AI

Veeam stelt investering van half miljard veilig

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs