Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Snowowl van Samplified Audio

Samplified Audio wint Amerikaanse Hearables Challenge

30 augustus 2017 - 08:13ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Belgisch-Nederlandse Samplified Audio heeft de eerste prijs gewonnen in de Amerikaanse Hearables Challenge, die wordt toegekend door The National Science Foundation.

De Hearables Challenge had als doel om innovatieve oplossingen te vinden voor het verstaan van spraak in rumoerige situaties. Die oplossingen moest toepasbaar zijn in audioproducten voor consumenten zoals hearables en wearables. Alle inzendingen zijn beoordeeld door een panel van experts van de National Science Foundation, innovatie-organisatie NineSigma en de Nasa. Zij kregen inhoudelijke ondersteuning van het Linguistic Data Consortium van de Universiteit van Pennsylvania.

De oplossing van Samplified Audio bestaat uit een cloud/smartphone-platform en het embedded Clementine Wear Audio platform, waarmee gebruikers en professionals hearables en wearables kunnen bedienen en programmeren. Bij de inzending is eveneens gebruik gemaakt van Line-1, een revolutionaire ruisonderdrukkingstechnologie die zijn oorsprong vindt in onderzoek binnen het VUMC (Amsterdam). Het eerste product op dit platform is de in eigen beheer door Samplified ontwikkelde ‘SnowOwl’. Deze draait op Clementine Wear en zal gelanceerd worden via Indiegogo.

Trump

De wedstrijd komt op een belangrijk moment voor Samplified Audio. Niet alleen komen er steeds meer hoor-toepassingen in wearables en hearables, president Trump tekende onlangs ‘The Over-The-Counter (OTC) Hearing Aid Law’. Op basis van deze wet zal een groot deel van de Amerikaanse hoormarkt, voor de lichte- en middelzware hoorverliezen, bediend mogen worden met consumenten audioproducten in plaats van uitsluitend hoortoestellen.

‘We verwachten dat we binnen de komende zestig dagen twee of drie fabrikanten van hoortoestellen en/of audio-elektronica voor consumenten bekend kunnen maken die producten zullen uitbrengen gebaseerd op Clementine Wear’, zegt Samplified-ceo Mark Kaal. ‘De eerste fabrikant is deze week al aangekondigd, de Aziatische marktleider in hoortoestellen Newsound uit China.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Snowflake zet met koop Crunchy Data in op ai-compatibele databases

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs