Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Zoom neemt Duitse ai-vertaler over

30 juni 2021 - 08:34ActueelInnovatie & TransformatieZoom
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Zoom heeft het Duitse Kites overgenomen. Deze startup ontwikkelt realtime-oplossingen voor machinevertalingen. De videovergaderingspecialist wil deze in zijn eigen oplossingen integreren. De voorwaarden van de transactie zijn niet bekendgemaakt.

Kites (Karlsruhe Information Technology Solutions) werd opgericht in 2015 en heeft zijn wortels – inderdaad – in Karlsruhe, meer bepaald in het Karlsruhe Institute of Technology. Medeoprichters Dr. Alex Waibel en Dr. Sebastian Stüker zijn er faculteitsleden. Het team van Kites bestaat nu uit twaalf onderzoekswetenschappers. Zij gaan het engineering-team van Zoom ondersteunen om de mogelijkheden rond machinevertalingen van het bedrijf verder uit te bouwen.

Het volledige Kites-team blijft gevestigd in Karlsruhe. Zoom is van plan om extra personeel aan te werven en onderzoekt daarnaast de mogelijkheid een r&d-centrum in Duitsland te openen. Dr. Waibel wordt een Zoom Research Fellow. In deze rol adviseert hij over onderzoek en de ontwikkeling van verdere oplossingen.

‘Beide bedrijven hebben de missie om samenwerking makkelijker te maken’, zegt Velchamy Sankarlingam, topman bij Zoom. ‘Met de hulp van het team van Kites kunnen we dit ongeacht taal, geografische locatie of andere barrières bereiken.’ 

Meer over

Kunstmatige intelligentie

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelSoftware Innovation

Zoom maakt 100 miljoen vrij voor appontwikkelaars

ActueelInnovatie & Transformatie

Omzet videodienst Zoom schiet door het dak

ActueelWerkplek & Beheer

Zoom tilt videovergaderen naar hoger niveau

ActueelWerkplek & Beheer

Ook gratis Zoom krijgt end-to-end-encryptie

ActueelSecurity & Awareness

Zoom neemt crypto-specialist Keybase over

ActueelCloud & Infrastructuur

Oracle haalt Zoom binnen als cloud-klant

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs