Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Connected huis batibouw

Samsung toont geconnecteerd huis op Batibouw

25 februari 2020 - 08:48ActueelInnovatie & TransformatieSamsung
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Samsung zal zijn Age of Experience op Batibouw tonen. Dankzij het open ecosysteem van verbonden toestellen en schermen moet de organisatie van je leven gemakkelijker en efficiënter worden, zo claimt het bedrijf.

De Age of Experience is een tijd waarin ‘mensgerichte innovaties het leven van mensen beter maken en de wereld dichter bij elkaar brengen’ en Samsung neemt wil hierin graag het voortouw. Daarbij ligt ook de focus op het belang van slim bouwen.

Men is meer verbonden, wat het leven makkelijker maakt. Met een eenvoudige swipe roept een appartementsbewoner alvast de lift en schakelt een gehaaste werknemer de lichten van zijn woning alsnog op afstand uit. Dat is niet alleen handig, maar bespaart ook energie en vermindert de uitstoot van broeikasgassen.

Stoomkast

Slim bouwen betekent ook geconnecteerd leven. Samsung gelooft dat de functie van de smartphone als centraal platform nog sterker wordt in de toekomst door consumenten en apparaten te verbinden in functie van meer comfort. Vele huishoudapparaten zijn al slim, maar komen nog meer tot hun recht als ze met elkaar communiceren, bijvoorbeeld via de SmartThings-app van het Koreaanse bedrijf. Toestellen van meer dan 150 verschillende merken komen samen in de app en vormen het open ecosysteem. De app heeft in de Benelux meer dan 1,2 miljoen actieve gebruikers.

Naast voorbeelden van een geconnecteerde levensstijl, brengt Samsung ook een nieuwe lijn design-ovens naar Batibouw: de Infinite Line, de AirDresser (een soort stoomkast om delicate kleding op te frissen), en de luchtverfrisser Air Purifier.

Batibouw staat geprogrammeerd van 29 februari tot en met 8 maart in Brussels Expo.

Meer over

AppsSmartphones

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Qualcomm
ActueelCloud & Infrastructuur

Qualcomm in zee met Samsung voor 5G-modemchips

ActueelCloud & Infrastructuur

Camera grote blikvanger van Samsung Galaxy

smartphone plooibaar opvouwbaar
ActueelInnovatie & Transformatie

Samsung Galaxy Fold komt wél naar Nederland

Brandweer België
ActueelCloud & Infrastructuur

Samsung en IBM helpen hulpverleners

smartphone plooibaar opvouwbaar
ActueelCloud & Infrastructuur

Samsung Galaxy Fold slaat België en Nederland over

Samsung
ActueelCloud & Infrastructuur

Samsung stopt ruim 100 miljard in chipproductie

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs