Appronto ontwikkelt voor Argenta een flexibele it-architectuur die optimale digitale veiligheid moet bieden en klaar is voor (toekomstige) klantverwachtingen. Ook de it-kosten moeten omlaag. Het eerste project is het vernieuwen van het klantportaal Mijn Argenta.
Appronto zet daarvoor het low-code-platform van Mendix in. ‘De verhalen over korte ontwikkeltijd had ik al wel gehoord, maar het is bijzonder om het nu aan den lijve mee te maken’, zegt Bart Zacht, it-topman bij Argenta Nederland. ‘Na een selectieproces hebben we gekozen voor een samenwerking met Appronto. Naast de juiste kennis en certificeringen hebben de ontwikkelaars bij Appronto ook gevoel voor wat er komt kijken bij app-ontwikkeling bij een bank.’
In België verloopt de digitalisering van Argenta met horten en stoten. De bank keek lange tijd tegen een achterstand aan ten opzichte van zijn concurrenten en kwam enkele malen negatief in het nieuws door phishingzaken en digitale kraken op geldautomaten.
Uw reactie
LET OP: U bent niet ingelogd. U kunt als gast reageren maar dan wordt uw reactie pas zichtbaar na goedkeuring door de redactie. Om uw reactie direct geplaatst te krijgen moet u eerst rechtsboven inloggen of u registreren