Hans Similon aan boord bij Start it@kbc

Dit artikel delen:

Hans Similon, een van de bezielers van telecom-operator Mobile Vikings, gaat aan de slag bij start-upcommunity Start it @kbc. Hij wordt er ‘Chief Evangelist’. In deze functie moet hij het enthousiasme bij start-ups aanwakkeren.

Start it@kbc begon in 2013 met vijftig start-ups, maar telt er ondertussen 380, verspreid over zes locaties. Lode Uytterschaut, oprichter van Start it @kbc, meent dat de komst van Hans Similon als ‘Chief Evangelist’ bijdraag om mentoren en start-ups beter op elkaar afstemmen.

Hans Similon stond als business developer mee aan de wieg van Mobile Vikings. Deze telecomoperator heeft intussen zo’n 2 procent marktaandeel verworven. Similon heeft ook zijn eigen bedrijf, NO.ID. Dat bedrijf begeleidt bedrijven om meer klantgericht te denken. Hij heeft dit bedrijf samen met zijn vrouw verder uitgebouwd. 

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-09-08T08:51:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.