Miguel De Bruycker blijft aan het hoofd van CCB

CCB Centrum voor Cybersecurity Belgium

Het mandaat van directeur Miguel De Bruycker aan het hoofd van het Centrum voor Cybersecurity (CCB) is met vijf jaar verlengd. Dat meldt DataNews. De ministerraad heeft ook het mandaat van adjunct-directeur Phédra Clouner voor vijf jaar verlengd.

De Bruycker leidt het Centrum voor Cybersecurity Belgium sinds de oprichting ervan in 2015. Daarvoor was hij ‘Head of Cyber Defense’ bij het Belgische leger. De Bruycker studeerde aan de Koninklijke Militaire School en behaalde ook een masterdiploma it aan de VUB.

Het CCB valt onder de FOD Kanselarij van de Eerste Minister. De opdracht omvat onder meer het sensibiliseren rond en waarschuwen voor cyberveiligheid, zowel voor consumenten, bedrijven als openbare organisaties. Met het CERT (Federal Cyber Emergency Team) heeft het CCB ook een eigen operationele dienst.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2020-07-27T13:20:00.000Z Frederic Petitjean


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.