Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Barracuda koopt technologie van InfiSecure

09 september 2019 - 09:15ActueelSecurity & Awareness
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Amerikaanse securityspecialist Barracuda heeft technologie van zijn branchegenoot InfiSecure overgenomen. Die technologie zal ingezet worden voor het detecteren van bots. Zo wil Barracuda zijn onlangs aangekondigde Advanced Bot Protection versterken, die beschikbaar zal komen voor Barracuda's web application firewall-as-a-service- en web application firewall-platforms.

Door de technologie van InfiSecure te combineren met data van de Barracuda Global Threat Intelligence Infrastructure, krijgen de firewalls van Barracuda nieuwe mogelijkheden om low-and-slow-bots tegen te gaan. Dat zijn bots die zeer langzaam data opvragen en vaak van ip-adres veranderen.

‘Generieke technologie om bots te detecteren, is vaak niet in staat om de specifieke bots te herkennen die zijn ontwikkeld voor verschillende toepassingen’, zegt Barracuda. ‘De geavanceerde machine learning-technologie van InfiSecure profileert individuele toepassingen. Op basis van dat profiel worden vervolgens detectie en bescherming ingesteld voor de bots die zich richten op de specifieke toepassingen.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Partners handen
    ActueelSecurity & Awareness

    Barracuda neemt XDR-specialist Skout over

    ActueelSecurity & Awareness

    Hackers van e-mail blijken kleine zelfstandigen

    cyberveiligheid hacking hackers
    ActueelSecurity & Awareness

    Vier op tien bedrijven verlagen security-uitgaven

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs