Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

It-studenten leren docenten de les

30 september 2019 - 07:59ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Thomas More Hogeschool en startup Beego draaien de rollen dit academiejaar om. Studenten geven les, docenten verhuizen even terug naar de hogeschoolbanken.

De hogeschool Thomas More neemt een gloednieuw leerplatform in gebruik. Om de 1.700 docenten wegwijs te maken in dit platform, schakelt de hogeschool de it-studenten van Beego in. Die leveren in verschillende Vlaamse steden digitale assistentie: bij mensen thuis, maar evengoed in bedrijven en organisaties. Meer dan twintig Beego-studenten verdiepten zich afgelopen zomer al in het nieuwe leerplatform, zij staan nu klaar om de Thomas More-docenten te ondersteunen.

Beego werd opgericht door Frederick Scraeyen (36). Hij leidt het samen met de 23-jarige Manno Evrard. Beego telt vandaag een zeventig-tal geregistreerde studenten. Zij helpen klanten in 48 gemeenten (vooral rond Antwerpen, Gent, Brugge en Leuven) met alle mogelijke it-problemen, van mails die niet verstuurd raken over verloren geraakte documenten die terug moeten gehaald worden, tot uitleg over hoe je videogamesessies moet live-streamen op Twitch of YouTube. Een groot deel van de gebruikers zijn 55-plussers, al maken ook dertigers en veertigers er gebruik van. Een halfuur digitale assistentie van Beego kost negentien euro, daar komt ook nog een verplaatsingskost van drie euro bij.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Snowflake zet met koop Crunchy Data in op ai-compatibele databases

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs