Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Emmanuel Motrie TMC

Ergon neemt meerderheid in consultant TMC

27 juni 2019 - 15:42ActueelInnovatie & TransformatieGildeTMC
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het investeringsfonds Ergon neemt een meerderheidsbelang in TMC over van enkele andere fondsen, geadviseerd door Gilde Buy Out Partners. Ook TMC’s oprichters Thijs Manders en Jan van Rijt en de ceo, de Belg Emmanuel Mottrie, stappen samen met andere leden van het management mee in de transactie.

TMC is een consultingbedrijf voor ingenieurs en wetenschappers die voornamelijk werken in onderzoek en ontwikkeling. Het werd opgericht in 2000 en opende kantoren in België, Frankrijk, Italië, Spanje, Portugal, Zweden, de Verenigde Arabische Emiraten, Canada en de VS. TMC was op zoek naar een nieuwe partner om de internationale expansie van het bedrijf verder te steunen en te versnellen. Het bedrijf heeft meer dan duizend werknemers in dienst, waarvan negenhonderd technische consultants.

‘Met Ergon hebben we een uitstekende partner gevonden die onze internationale groeiplannen kan ondersteunen en die de kernwaarden van het bedrijf deelt. Samen met de lokale ceo’s in onze verschillende kantoren en onze duizend ‘employeneurs’ wereldwijd zullen we de bedrijfscultuur versterken en verder streven naar duurzame groei.’

Ergon is een investeringsfonds met meerdere internationale kantoren, waaronder in Brussel. 

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Emmanuel Motrie TMC
ActueelCarrière

Emmanuel Motrie wordt ceo van TMC

ActueelCarrière

Detacheerder TMC lijft Roemeense IoTH in

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs