Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Python, Data en AI voor alle Vlaamse middelbare studenten bij Logiscool

28 augustus 20233 minuten leestijdTechwireCarrière

Antwerpen, 22 august 2023 – Logiscool Antwerp-Edegem, onderdeel van Logiscool de internationale coding school voor kinderen en tieners viert zijn tweede verjaardag met een online aanbod voor de informatici van de toekomst in Vlaanderen !

Logiscool organiseert buitenschoolse opleidingen en kampen die studenten gestructureerd en spelenderwijs wegwijs maakt in de digitale wereld.    Ondertussen heeft Logsicool al meer dan 180.000 studenten in 35 landen met meer dan 170 scholen.  Het educatieve platform dat ontwikkeld is door Logiscool, gebruikt de fun-factor als middel om kinderen te helpen om steeds complexere kennisniveaus onder de knie te krijgen.

“Om ons tweede jaar in Vlaanderen te vieren lanceren we nu een online opleiding in Python, Data & Artificiële Intelligentie (AI) voor middelbare studenten – de echte informatici van de toekomst ! Uiteraard blijft ons bestaande aanbod voor kinderen van 6 tot 16 jaar bestaan in Logiscool.”, aldus Gerry Appeltants, Managing Director van Logiscool Antwerp/Edegem.

Logiscool kiest voor een gedegen buitenschoolse opleiding en in tegenstelling tot klassieke organisaties werken we met kleine groepen van maximum 12 studenten, en met een gecertifieerd trainingsprogramma.   Zo heeft Logiscool van één van de meest prestigieuze  Education Alliance Finland (EAF) de ‘Excellent’ status verworven.   De eigen Logiscool lokalen, met educatieve tools, de enthousiaste instructeurs die zorgen voor een prettige sfeer en gegarandeerde resultaten zorgen er ook dikwijls voor dat de kinderen slagen op school. 

“Vanuit mijn professionele ervaring zie ik dat er een enorm tekort is naar goed opgeleide jongeren in IT en digitalisatie in Vlaanderen.  We zien vandaag de opkomst van Blockchain, AI en Data Management om er maar enkele te noemen, en daar moeten we onze middelbare studenten zo snel mogelijk mee leren omgaan, of toch al de basisbeginselen.  Dit is iets anders dan met een robotje spelen in groepen van 20 tot 25 kinderen in een klassiek klaslokaal.”  

Gerry Appeltants heeft recent ook zijn schouders gezet onder de uitbouw van de Micro Enterprises van een grote internationale speler waar men zich bezig houdt met ondere andere Enterprise Workflow, Cloud Computing, Enterprise Cyber Security en Blockchain. “We zien dat in de professionele wereld de groei van mensen als primaire focus er voor zorgt dat je de best mogelijk kwaliteit in de dienstverlening kan aanbieden aan klanten.  Die groei begint al in een vroeg stadium.  Logiscool is van mening dat elk kind tegenwoordig professioneel digitaal onderwijs zou moeten krijgen en niet alléén met praktische vaardigheden, maar zeker ook in het ontwikkelen van logisch, algoritmisch en creatief denken” aldus Gerry Appeltants. Ook structureel blijft Logiscool in Vlaanderen werken aan de groei.  

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Vaarwel C++ en C: VS zetten in op memory safe-programmeertalen

    security
    ActueelSecurity & Awareness

    De zware uitdaging van cloudbeveiliging

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCarrière

    Brusselse EDR overgenomen door Ierse Org Group

    AchtergrondCarrière

    Ai-specialisten zijn de nieuwste voetbalvedetten

    Data & AI

    Kan ai einde maken aan tekort aan vaardigheden in soc?

    Rechtspraak
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs