Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Relined breidt netwerkovereenkomst met BT in Nederland uit

31 mei 2022TechwireCloud & Infrastructuur

Sinds 2017 gebruikt Relined Fiber Network het Nederlandse glasvezelnetwerk van BT. Door toegang te krijgen tot de infrastructuur van BT heeft Relined haar eigen netwerk kunnen uitbreiden met 7.000 km. Als gevolg van de succesvolle samenwerking en het wederzijds vertrouwen is de relatie herbevestigd en uitgebreid om ook in de toekomst te kunnen blijven voorzien in digitaliseringsvraagstukken.

Relined stond, vanwege het netwerk van ProRail en TenneT, jarenlang bekend als een connectiviteitsleverancier voor de lange afstanden. Door gebruik te maken van de netwerkmogelijkheden van BT kon Relined haar bereik uitbreiden tot in de stadscentra en alternatieve, redundante langeafstandsroutes door het hele land toevoegen. Om een belangrijke bijdrage te kunnen blijven leveren aan de digitale economie is het doel van Relined om een netwerk te creëren dat is voorbereid op de toekomstige connectiviteitsbehoefte in Nederland, maar ook om de internationale marktvraag te kunnen blijven bedienen.

Léon van der Linden, Manager Operations bij Relined, vertelt; “Met deze hernieuwde afspraken committeren we ons nog meer aan de samenwerking tussen Relined en BT. Door verder uit te breiden op een toekomstbestendig netwerk zorgen we ervoor dat we kunnen blijven inspelen op de groeiende vraag naar connectiviteit.”

Digitalisering, inmiddels een essentieel onderdeel van de Nederlandse economie, is onmogelijk zonder goede connectiviteit. De daarvoor benodigde infrastructuur staat hoog op de agenda bij ieder bedrijf en ook binnen de politiek heeft dit inmiddels de volle aandacht. Nederland heeft jarenlang vooropgelopen op het gebied van connectiviteit en nog steeds staan we in de top 10 van landen met een goed digitaal klimaat. Om in de huidige en toekomstige groei te kunnen meebewegen is het belangrijk om samen te werken. De samenwerking met BT, gebruikmakend van haar netwerkcapaciteiten, biedt veel mogelijkheden om in deze groei te blijven voorzien.

Stephane Lesenne, BT’s Regional Enterprise Director Europe: “Wij zijn verheugd om deze succesvolle samenwerking met Relined voort te zetten. Het zal Relined’s klanten in staat stellen te groeien in een complexe en competitieve wereld en ons doel waar te maken om te verbinden voor het goede.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    It-groep NRB opent derde datacenter, eerste in Vlaanderen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange bundelt b2b-krachten met security als troefkaart

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs