Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
EMR-systeem

QbD optimaliseert computersystemen HistoGeneX

14 december 2015 - 10:20ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

HistoGeneX, gespecialiseerd in het ontwikkelen van predictieve biomarkers voor kankerbehandelingen, groeit spectaculair en doet beroep op Quality by Design voor de validatie van zijn computersystemen. Quality by Design is expert in kwaliteitsbewaking voor farmaceutische, biotechnologische en cosmeticasector.

Met deze samenwerking optimaliseert HistoGeneX zijn it-procedures en computersystemen. Zo is het bedrijf in staat de veiligheid van patiëntgegevens te garanderen en bij een audit of overheidsinspectie aan te tonen dat de integriteit van zijn data gewaarborgd is.

HistoGeneX verricht al sinds 2001 onderzoek naar kanker, een branche waarin veel internationale wetgeving van toepassing is voor wat betreft data-integriteit. Processen moeten zo ingericht zijn dat de veiligheid van de patiënt gewaarborgd is. Het is dan ook essentieel dat de gebruikte computersystemen aan alle gestelde eisen voldoen. Daarom ging HistoGeneX op zoek naar een partij ter ondersteuning van audits en overheidsinspecties. Quality by Design helpt de manier van omgaan met computersystemen te optimaliseren en de veiligheid ervan aan te tonen.​

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Europese Commissie krijgt praktijkcode voor algemene ai

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Belgisch 5G-netwerk gaat van 87 naar 99,9 procent

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederlands Odin koopt Assyst, jonge Britse hackers gearresteerd (en meer)

    Handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vier doden bij brand Egyptisch datacenter

    ActueelData & AI

    Kort: Bedrijven schalen gebruik agentic ai op, Panasonic helpt The AA (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs