Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Magic Software xpa 3.1 versnelt en vereenvoudigt zakelijke app-ontwikkeling

Magic Software xpa 3.1 versnelt app-ontwikkeling

14 april 2016 - 08:51ActueelCloud & InfrastructuurMagic Software
externe partij
externe partij

Magic Software introduceert een nieuwe versie van zijn op metadata-gebaseerde applicatieontwikkelplatform xpa. Het Magic xpa applicatieplatform maakt een snelle en effectieve ontwikkeling en uitrol van veilige, enterprise-grade mobiele businessapps mogelijk. Versie 3.1 vereenvoudigt en versnelt multi-platform app-ontwikkeling en maximaliseert gebruikersadoptie.

Eindgebruikers kunnen dankzij nieuwe aanpassingsopties de interface van de gebouwde app personaliseren. Zij kunnen zonder technische kennis of hulp van de ontwikkelafdeling bijvoorbeeld invoervelden hernoemen, verplaatsen of verwijderen, en kleuren en lettertypen aanpassen. Verbeteringen in de interface maken een snellere ontwikkeling mogelijk van aantrekkelijke en gebruiksvriendelijke mobiele en cross-platform apps.

Nieuwe WCF (Windows Communication Foundation)-mogelijkheden vereenvoudigen het ontwikkelen van service-georiënteerde applicaties. Verbeterde functies zoals ondersteuning voor swipe-refresh en verbeteringen aan het actiemenu zorgen voor een betere mobiele gebruikservaring. De nieuwe Upgrade Manager-applicatie converteert applicaties van iedere willekeurige eerdere versie van xpa direct en faciliteert zo snelle en vlekkeloze upgrades.

Meer over

Universal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    smartphone
    ActueelSecurity & Awareness

    Telenet lanceert mobiel aanbod voor jongeren en hun opvoeders

    ActueelCloud & Infrastructuur

    It-groep NRB opent derde datacenter, eerste in Vlaanderen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange bundelt b2b-krachten met security als troefkaart

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs