Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Open-Mesh komt met cloud managed POE switches

Open-Mesh komt met cloud managed POE switches

25 oktober 2016 - 10:04ActueelCloud & InfrastructuurOpen-Mesh
externe partij
externe partij

De nieuwe serie van cloud-managed switches werken optimaal samen met CloudTrax en OpenMesh access points. Ze zijn via dezelfde portal als de openmesh accesspoints te beheren.

De cloud managed switches kunnen vanaf elke browser of mobiel beheerd worden. Ook werken de switches samen met de Open-Mesh access points. Bij het aansluiten worden namelijk gelijk de vlan’s geconfigureerd die nodig zijn voor de seamless handover functie van de Open-Mesh accesspoints.

De switches bieden PoE+ (802.3af/at) tot 30W op alle poorten, wat een flexibiliteit geeft om allerlei ip-apparaten van stroom te voorzien. Ze zijn beschikbaar in 8, 24 en 48-poorten. Elk model kan als desktop, aan de muur of in een rack gemonteerd worden met de meegeleverde mounting kit. Op afstand kunnen POE-poorten worden ge-enabled, ge-disabled of kan er een power cycle gedaan worden.

Tevens kunnen vlan’s geconfigureerd worden en kunnen POE budgets ingesteld worden. Ook kan de power consumptie bekeken worden van het geheel en per poort. De hardware en cloudcontroller kan tevens volledig oem gebrand worden, waardoor de S series ideaal is voor systems integrators, resellers en it-consultants. Hier gelden dan wel additionele ‘custom branding-kosten voor. De switch wordt verder geleverd met een levenslange licentie tot CloudTrax. 

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Cloud
ActueelCloud & Infrastructuur

Google vergroot soevereiniteit-opties van clouddiensten

Groei
ActueelCloud & Infrastructuur

Kort: Sterk boekjaar Lenovo, topman Outsystems doet stap terug, Europese kwetsbaarheidsdatabase EUVD ziet licht (en meer)     

Awards prijs beker
ActueelCarrière

Dit zijn de winnaars van de Computable Awards 2025

ActueelCloud & Infrastructuur

Kort: Esri simuleert extreem weer, omkoping Coinbase, 6 cloudtrends Gartner (en nog meer)

Groeien
AchtergrondCloud & Infrastructuur

Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

Rood stoplicht
ActueelOverheid

Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs