Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

Gentse Showpad lijft Britse starter in

11 mei 2017 - 14:02ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Showpad, de Gentse specialist in het digitaliseren van verkoopdocumenten, neemt de Britse starter Hickup over, zo meldt De Tijd. Hickup levert content-toepassingen aan Showpad en kwam zo in contact met het Belgische bedrijf.

Hickup is een Brits bedrijf met vier werknemers dat ‘playbooks’ maakt voor verkopers. Voor Showpad is het de grootste overname uit haar jonge geschiedenis. Tegelijk lanceert het bedrijf ook het nieuwe product Experiences, dat statisch verkoop- en promotiemateriaal in meer dynamische content moet omzetten.

Hoeveel de overname waard is, is niet meegedeeld. Medeoprichter Louis Jonckheere van Showpad laat in het blad Trends enkel los dat het over ‘verschillende miljoenen’ gaat.  

Showpad werd zes jaar geleden opgericht door Pieterjan Bouten en Louis Jonckheere en groeide snel uit tot een topper in de Belgische startup-scene. Vorig jaar wist het bedrijf nog een kapitaalsinjectie van vijftig miljoen dollar los te weken bij het Amerikaanse Insight Venture Partners. Er staan nu zo’n tweehonderd medewerkers op de loonlijst; die zitten in vestigingen in Gent, Londen, Portland en San Francisco. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    troffee
    ActueelInnovatie & Transformatie

    BelCham roept Showpad uit tot veelbelovend bedrijf

    Duimen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Start-up Showpad scoort goed als werkgever

    België en Nederland
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Showpad gaat partnership in Nederland aan

    Groeikapitaal
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad haalt vijftig miljoen dollar op

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad haalt 70 miljoen dollar op

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad neemt Amerikaanse Learncore over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs