Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

Equinix neemt Itconic en Cloudmas over

02 oktober 2017 - 08:30ActueelCloud & InfrastructuurEquinix
Rik Sanders

Datacenterdienstverlener Equinix heeft Itconic en Cloudmas van de Amerikaanse investeerder Carlyle Group overgenomen voor 215 miljoen euro. Itconic biedt datacenterdiensten in Spanje en Portugal; het onderdeel Cloudmas is een clouddienstverlener. Bij de bedrijven werken tweehonderdvijftig man. Met de overname krijgt Equinix datacenters in handen in Madrid, Barcelona, Sevilla en Lissabon.

De overeenkomst wordt naar verwachting in het vierde kwartaal van 2017 officieel beklonken. De acquisitie omvat vijf datacenters in vier regio’s: twee in Madrid, één in Barcelona, één in Sevilla en één in Lissabon, en voegt ongeveer 322.000 vierkante meter toe aan het internationale datacenterportefeuille van Equinix.

De uitbreiding van het aantal datacenters volgt op de groei die Equinix in 2016 doormaakte met nieuwe datacenters in economische kernregio’s zoals Dallas, Sydney en Tokyo en overnames in Japan (Bit-isle) en Europa (Telecity). Door de capaciteit in 2017 verder te vergroten wil Equinix een belangrijke rol blijven spelen voor bedrijven die hun it-operaties naar de cloud brengen.

De Carlyle Group nam Itconic in 2015 over via zijn fonds Europe Technology Partners III. Dit fonds richt zich op Europese technologie, media en telecommunicatie. In 2016 nam Itconic met steun van de Carlyle Group Cloudmas over.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange bundelt b2b-krachten met security als troefkaart

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    Sap-Sapphire-2024
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Joule verandert alles: zo werken we straks met erp

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs