Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
injectie dollar investering kapitaal

Gentse startup SiteManager haalt miljoen op

14 mei 2019 - 09:01ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De startup SiteManager heeft een eerste financieringsronde van een miljoen euro afgerond. Onder meer TheCoFoundry investeerde geld in het bedrijf. Met de investering wil SiteManager ‘aan een nieuwe groeispurt beginnen’.

SiteManager is een Gentse startup die in 2016 werd opgericht door Alexander Hoogewijs en Dieter Crombez. Ze bouwen aan een cloud-webdesignplatform dat de concurrentie moet aangaan met internationale spelers als WordPress en Drupal. SiteManager gooit daarvoor de gezamenlijke webdesign-benadering in de strijd. Andere spelers bouwen tools die gericht zijn op één profiel. Volgens SiteManager is het ontwikkelen van een website echter een samenwerking tussen verschillende profielen. Van de grafische ontwerper en de ontwikkelaar die in de code duikt tot de copywriter die de teksten schrijft. SiteManager wil met zijn platform die samenwerkingen faciliteren en ondersteunen en tijd besparen.

Twee jaar geleden publiceerden de gebruikers van SiteManager ongeveer twee websites per maand. Nu zijn dat er twee per dag. Het aanbod is ondertussen ook uitgebreid met een designservice waarbij websites ontwikkeld worden in onderaanneming.

Door de toekenning van een subsidie van het Vlaams Agentschap voor Innovatie en Ondernemen (VLAIO), bovenop de investeringen van The CoFoundry en een aantal leningen, rondt het bedrijf nu de eerste financieringsronde van een miljoen euro af. De subsidie van VLAIO zal specifiek dienen voor de ontwikkeling van een slimme matchmaking tussen opdrachtgevers en freelancers binnen het SiteManager-platform.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Kort: Esri simuleert extreem weer, omkoping Coinbase, 6 cloudtrends Gartner (en nog meer)

Groeien
AchtergrondCloud & Infrastructuur

Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

Rood stoplicht
ActueelOverheid

Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

AchtergrondCloud & Infrastructuur

Het hybride datacenter: ook AWS ziet dat de cloud is neergedaald

ActueelCarrière

Martine Tempels krijgt Lifetime Achievement Award op Cybersec Europe

Digitale transformatie
ActueelCarrière

Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs