Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

PearlChain heeft ruzie met aandeelhouder

29 april 2019 - 14:18ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Antwerpse it-bedrijf PearlChain (opgericht door voormalig Real Software-topman Rudy Hageman) heeft bij de ondernemingsrechtbank van Antwerpen bescherming aangevraagd tegen schuldeisers. Dat meldt DataNews. Het bedrijf zou een conflict hebben met een van zijn aandeelhouders.

Volgens Hageman is er geen sprake van het herschikken van schulden, maar gaat het om een conflict met een aandeelhouder. Alle activiteiten van het bedrijf worden gewoon verdergezet en alle verplichtingen nagekomen, zegt de topman aan DataNews.

PearlChain bestaat vijftien jaar en is gespecialiseerd in erp-software. Volgens zijn website heeft het bedrijf kantoren in Antwerpen en Beijing. De LRM (Limburgse Reconversiemaatschappij) is een van de investeerders in het bedrijf.

Hageman is vooral bekend van Real Software, het it-bedrijf dat hij in 1986 stichtte met zijn toenmalige zakenpartner Leo Meuris. De onderneming kende een woelige geschiedenis van ups en downs, werd verkocht aan een Amerikaanse investeringsgroep (Gores) en kwam uiteindelijk in handen van Dolmen, de it-afdeling van Colruyt. Sinds meer dan tien jaar zijn de banden tussen Hageman en Real Software trouwens doorgeknipt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    Cloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    Cloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    Data & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs