Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Puzzel

PA Consulting haalt Amerikaanse 4inno binnen

10 juli 2019 - 14:59ActueelInnovatie & TransformatiePA Consulting
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het van oorsprong Britse adviesbureau PA Consulting heeft zijn Amerikaanse branchegenoot 4inno uit Cincinnati overgenomen. 4inno levert nieuwe productplatforms om innovaties en omzetgroei van bedrijven te verhogen.

Bij 4inno werkt een twintigtal mensen die zich vooral met innovatie-advies bezighouden. Het bedrijf vormt een goede aanvulling op PA’s rol in strategie, innovatie en ontwikkeling van nieuwe producten, zo klinkt het in een persbericht.

‘We hebben een lange traditie in het werken in de consumentensector, zowel bij producenten van consumentenartikelen, als bij merkeigenaren en detailhandelaren’, zegt Ken Toombs, hoofd PA Consulting in Noord- en Zuid-Amerika. ‘Naast schaalgrootte brengt het 4inno-team meer diepte aan in onze bestaande expertise op het gebied van consumenten en innovatie, en verbetert het onze aanwezigheid in Amerika.’

Dit is de vijfde acquisitie van PA in de afgelopen anderhalf jaar en de tweede in de Verenigde Staten, na de overname van Essential Design in oktober 2018, een in Boston gevestigd adviesbureau dat zich richt op innovatiestrategie en productdesign. Eerder heeft PA de drie acquisities afgerond: Sparkler, dat is gespecialiseerd in digitale consumenteninzichten en strategisch advies, We Are Friday, een service- en ingenieursbureau voor digitale services, en Nyras, een specialist in luchtvaartconsultancy.

Meer over

ConsultingOvername

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Overname acquisitie deal akkoord
ActueelInnovatie & Transformatie

PA Consulting neemt Design Partners over

deal handen schudden overeenkomst contract
ActueelInnovatie & Transformatie

PA Consulting trekt nieuwe eigenaar aan

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs