Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

ZeroChaos verandert naam in Workforce Logiq

Digitale transformatie
08 januari 2019 - 09:19ActueelGovernance & Privacy
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Amerikaanse ZeroChaos, gespecialiseerd in personeelsmanagementoplossingen, gaat voortaan door het leven als Workforce Logiq. De naamsverandering ‘moet de nieuwe missie van het bedrijf markeren om kennis, innovatie en inzicht te delen’, zo klinkt het in een persbericht.

De oplossingen van Workforce Logiq, waaronder Managed Service Provider (MSP)-, Vendor Management System (VMS)- en Recruitment Process Outsourcing (RPO)-programma’s, voorzien HR en inkoop van kennis en inzicht om het personeelsbestand te beheren. Op die manier moeten ook de bedrijfsresultaten verbeteren en kan er groei gegenereerd worden.  

‘De naam ZeroChaos is de afgelopen twintig jaar van grote waarde gebleken voor onze klanten’, zegt Jim Burke, ceo van Workforce Logiq. ‘Omdat organisaties steeds hogere eisen stellen aan het beheer, de prestatie en de financiële controle over hun wereldwijde personeelsbestand en talent supply chains, draagt Workforce Logiq als merknaam onze toegevoegde waarde beter uit. Het draait namelijk om het combineren van menselijke en data-gedreven informatie, waardoor personeelsmanagement eenvoudiger wordt voor de HR- en inkoopafdeling.’

Ook ander logo

Samen met de naam verandert ook het logo en de baseline van ZeroChaos in ‘IQ’: dit moet de focus aanduiden op business intelligence, AI-gedreven innovatie en geavanceerde recruitmentmodellen.

Workforce Logiq werd in 1999 opgericht. Inmiddels is het bedrijf actief in vijftig landen en heeft het meer dan duizend werknemers in dienst. Het bedrijf heeft vestigingen heeft in Amsterdam en Brussel. 

Meer over

Kunstmatige intelligentie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Ook OpenAI’s Atlas-browser kwetsbaar voor prompt injection

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Zo krijgen we nooit Europese kampioenen’

    Software Innovation

    Licentiemodel SAP zaait verwarring en frustratie

    Software Innovation

    Licentiestructuur van Microsoft 365 en Office 365 op de schop

    Security & Awareness

    Tekort aan cybervaardigheden zorgt bij drie kwart van organisaties voor risico’s

    Innovatie & Transformatie

    Cio’s zetten digitale afhankelijkheid op agenda

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs