Beveiliging, modernisering en toch ook kost leiden ertoe dat ondernemingen steeds meer op zoek zijn naar een network-as-a-service-model zodat de behoeften makkelijk en flexibel zijn aan te passen. Zeven op de tien respondenten geeft immers aan dat het huidig netwerk de groei van de business vertraagt. Zowat iedereen is ervan overtuigd dat het netwerk in de toekomst veel meer data zal moeten pompen door ict-innovatie, toepassingen op basis van artificiële intelligentie en voorspellende data-analyse.
Security is wereldwijd, ook voor de Belgische ondernemingen, de topfactor bij de keuze voor de uitbesteding van het netwerk. Opvallend is dat de voorkeur voor twee dienstenleveranciers van de baan is. Negentig procent kiest voor een enkele partner. Volgens de studie gaan de grootste netwerkinvesteringen van ‘topperformers’ vandaag naar sd-wan, private 5G- en Wifi 6-oplossingen.
Uw reactie
LET OP: U bent niet ingelogd. U kunt als gast reageren maar dan wordt uw reactie pas zichtbaar na goedkeuring door de redactie. Om uw reactie direct geplaatst te krijgen moet u eerst rechtsboven inloggen of u registreren