In december vorig jaar kreeg al een eerste reeks van 82 Nederlandstalige scholen een subsidie. In totaal heeft de VGC het afgelopen jaar al voor meer dan twee miljoen euro subsidies voor materiaal toegekend. Sommige scholen kregen nu een tweede of zelfs derde ict-subsidie.
‘Met deze subsidies ondersteunen we de basisscholen van de drie netten om alle leerlingen te helpen digitale basisvaardigheden te verwerven’, zegt minister Gatz. ‘De ict-materialen zullen de leerlingen helpen om de eindtermen te behalen bij het gebruik van laptops en andere digitale toestellen, media en werkwijzen.’
De scholen konden kiezen voor de aankoop of leasing van digitale schoolborden, laptops, tablets of een combinatie van deze leermiddelen ter waarde van maximaal 20.000 euro per school. Wie de toestellen mag leveren, bepaalt elke school zelf.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: