Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Showpad-oprichters steken geld in Influo

09 mei 2018 - 07:19ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Showpad-oprichters Pieterjan Bouten en Louis Jonckheere doen een kapitaalinjectie in de Gentse start-up Influo. Ook de business angels die mee hun schouders zetten onder Showpad zijn bij het project betrokken.

Influo houdt zich bezig met influencer marketing. Influencers zijn mensen met een specifieke expertise die online invloed uitoefenen in een bepaalde niche. Zo zijn lifestyle-influencers bijvoorbeeld erg in trek, maar kan je evengoed invloedrijk zijn in voeding, interieur of pakweg legoblokjes. Influo bouwt software en deelt kennis om de nieuwe marketingdiscipline in goede banen te leiden voor zowel influencers als merken en commerciële agentschappen die merken vertegenwoordigen.

‘Het aanbod in technologie die influencer marketing ondersteunt is vandaag nog relatief beperkt’, vindt Pieterjan Bouten, medeoprichter van Showpad. ‘Dit is een opportuun moment om daarin te investeren. Influo onderscheidt zich bovendien van andere spelers door zowel bedrijven als agentschappen te faciliteren.’ Op die manier werden al meer dan vijfhonderd campagnes beklonken met multinationals als Estée Lauder, Uber of Samsonite. Maar ook Belgische bedrijven als Veritas, JBC, Colruyt en agentschappen als Dentsu Aegis, Zenithoptimedia en Global Image vonden hun weg naar het Gentse technologiebedrijf.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad haalt weer 25 miljoen euro op

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad-oprichters krijgen strategische rol

    Microsoft
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad wordt softwarepartner van Microsoft

    Deal handen schudden overname
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Gentse Showpad lijft Britse starter in

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad haalt 70 miljoen dollar op

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Showpad neemt Amerikaanse Learncore over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs