Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

‘iOS-koppeling helpt macOS Sierra aan marktaandeel’

iOS en OS X
22 juni 2016 - 07:39AchtergrondCloud & InfrastructuurApple
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Apple benut iOS sluw om macOS Sierra meer aan de man te brengen. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

Apple versterkt de koppeling tussen zijn veelgebruikte iOS en zijn computerplatform om laatstgenoemde aantrekkelijker te maken. macOS (voorheen OS X) krijgt in de aankomende Sierra-versie meer continuïteit met iPhones en iPads. Google’s Android heeft weliswaar een groter marktaandeel dan iOS, net zoals Microsofts Windows meer gebruikers heeft dan OS X, maar beide missen ‘de andere kant’ van de continuïteitsschaal. Google’s Chrome OS is klein en Microsofts Windows 10 Mobile (voorheen Windows Phone) is zeer klein.

Het zogeheten halo-effect is al bekend van de oude iPod (toen nog met mini harde schijf erin). De forse verkoopaantallen van die digitale muziekspeler hebben de Mac-verkoop toen gestuwd. Apple herhaalt die strategie nu met de uitbouw van Continuity voor iOS en macOS. Meest onderschat daarbij is wellicht het Universal Clipboard, dat werk en privé aanmerkelijk kan vergemakkelijken. Wat vind jij?

Meer over

BesturingssystemeniOSMac

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: IBM stimuleert soevereine software, Wiz voorkomt aanval

    Cloud & Infrastructuur

    AWS brengt soevereine local zones naar België en Nederland

    Security & Awareness

    Infoblox jaagt op externe dreigingen met overname Axur

    deal, overname, transactie, handenschudden
    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse Your.Cloud laat oog vallen op IPSys Solutions

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner ziet ongekend sterke groei chipmarkt

    Cloud & Infrastructuur

    Chipontwikkeling kraakt onder ai‑tempo, stelt Imec in nieuwe visie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs