Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Dave Goossens is directeur bij Lansweeper

21 augustus 2019 - 06:48ActueelCarrièreLansweeper
Suzanne Martens

Lansweeper uit Grembergen stelt Dave Goossens aan als algemeen directeur (ceo). Hij moet de groei van het softwarebedrijf stimuleren en door de scale-up-fase leiden.

Lansweeper brengt it-omgevingen van organisaties in kaart door detailinformatie over hardware, software, en gebruikers binnen hun it-netwerk te verzamelen. Het product richt zich op organisaties van eender welke grootte, over alle sectoren heen.

Goossens: ‘Lansweeper heeft een duidelijke productstrategie, het talent en nu al meer dan twintigduizend terugkerende klanten. De belangrijkste puzzelstukken om onze groei voor de komende jaren door te zetten zijn er.’

De nieuwe directeur is begin dit jaar terug naar België verhuisd, waar hij actief was als vicepresident services voor Showpad. Daarvoor werkte hij ruim tien jaar in het buitenland. Onder andere als chief customer officer voor Unit4, en vicepresident software services voor HP.  Hij startte zijn carrière in België bij IBM.

Lansweeper maakt deel uit van de investeringsportefeuille van Dovesco na een management buy-out in 2018. Het beschikt over zeventig medewerkers verspreid over kantoren in België, Spanje en de VS. Het medewerkersaantal moet eind 2019 tot meer dan honderd groeien. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Dave Goossens hoofd professional services bij Unit4

    ActueelGovernance & Privacy

    New Yorkers investeren 130 miljoen in Lansweeper

    Partners handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Lansweeper neemt netwerkscanner Fing over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs